Künye

YAYIN SAHİBİ

POPÜLERLİNK

HABER EDİTÖRÜ

Selda Çalışkan – Orhan Durmaz

AVUKAT

Av.Serdar KEÇECİ

E-Posta:

bilgi@gazetegundem.com

HABER İHBAR

haber@gazetegundem.com

ADRES

Şemsitebrizi Mah. Mevlana Cad. No: 206/21 Kat: 2 Karatay – KONYA

YER SAĞLAYICI

Kodhosting.com – BULUTSA BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

0 850 307 19 13

HABER KAYNAĞI / NEWS SOURCE

Sitemizde bulunan haberlerin kaynağı
İLKHA (İlkha Haber Ajansı) ve İHA (İhlas Haber Ajansı)

Sitemizde yayınlanan fotoğraf ve haberler, okuyucu olarak rahatsız edici ise lütfen mail adresimizden (bilgi@gazetegundem.com) bizimle iletişime geçiniz. Bir çok fotoğraf ve haberler, abonesi olduğumuz haber ajanslarından temin edildiği için sitemizde otomatik olarak yayınlanmaktadır.

Sitemizde rahatsız edici olduğunu düşündüğünüz Fotoğraf ve haberler var ise, sitemiz uyar ve kaldır kuralları doğrultusunda faaliyet gösterdiği için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Advertorial Reklam hakkında;
İncelemiş olduğunuz haberler tamamen tanıtım, bilgi ve fikir vermek amaçlıdır.
Haber detayında yer alan içerik, bilgi ve yönlendirilen linkler ile ilgili sorumluluk/yükümlülük tamamen reklam verene aittir.

 

DİĞER WEB SİTELERİNE BAĞLANTILAR

Hizmetimiz, üçüncü taraf web sitelerine veya gazetegundem.com’a ait olmayan veya kontrol edilmeyen hizmetlere bağlantılar içerebilir.

gazetegundem.com, herhangi bir üçüncü şahıs web sitesi veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve sorumluluk kabul etmez. Bu tüzel kişilerden / bireylerden herhangi birinin veya onların web sitelerinin tekliflerini garanti etmiyoruz.

gazetegundem.com’in bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımı veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak neden olunan veya ortaya çıktığı iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul edersiniz. Bu tür üçüncü taraf web siteleri veya hizmetlerinde veya bunlar aracılığıyla iletilen içeriklerde ki linklerden mesul değiliz.

Başa dön tuşu