Türkiye'nin önde gelen Turizm şirketi Jolly Antalya Turizm Fuarı'nda

Antalya Turizm Fuarı’na Türkiye’nin önde gelen turizm şirketi Jolly de katılımıyla destek verdi. Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, fuar sırasında sektöre ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Antalya Turizm Fuarı’nın ilk günden beri en büyük katılımcısı olduklarını belirten Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar,  “Çok zorluklarla başlamasına rağmen pandemi sürecinde dahi büyük emekler harcayarak fuarın devamını sağlayan, başta Selçuk Meral olmak üzere tüm GM Center ekibine teşekkür ediyorum. Her geçen gün fuar daha da çok gelişiyor” dedi. Fuarda konum itibarı ile büyüdüklerine ve şirket genelinde katılım olarak genişlediklerine değinen Vardar, ATF’nın ileriki dönemlerde Türk turizmine çok büyük katkıları olacağının altını çizdi.

Erken rezervasyona başladıklarını belirten Mete Vardar “Kış dönemi için kış fırsatları başladı. 2024 yaz sezonu ile ilgili hazırlıklar yoğun bir şekilde devam ediyor“ dedi. Bu sezonu da değerlendiren Vardar,  “2023 yılı hem kendi şirketimiz açısından hem sektör değerlendirmesi açısından iyi bir sezondu. Jolly olarak tüm departmanlarda büyüme hedefimizi gerçekleştirdik. Hatta bazı departmanlarda özellikle yurtdışında hedeflerin çok daha üstüne çıktık. Önümüzdeki sene planlamalarında 2023’te yaşamış olduğumuz bu olumlu hava bizleri hem daha fazla heyecanladırdı hem de beklentilerimizin çok daha olumlu olmasına sebep oldu. Umut ediyoruz ki hem ülkemiz için hem de dünya turizmi için genel itibariyle olumlu gelişmeler yaşanır. Tüm dünyada 2024 yılının daha fazla barışın, sevginin, hoş görünün konuşulduğu bir sene olmasını diliyorum” diyerek sözlerini sürdürdü.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu