Yatırım Finansman'dan 100. Yıl Rallisine destek

Yatırım Finansman’dan 100. Yıl Rallisine destek

 

Yatırım Finansman, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılına özel olarak 27-29 Ekim tarihlerinde Bolu’da yapılacak 100. Yıl Rallisine sponsor olarak destek veriyor.

 

Yatırım Finansman, otomobil sporlarına olan desteğini 100. Yıl Rallisi ile devam ettiriyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yılına özel olarak 100. Yıl Rallisi adıyla Bolu’da düzenlenecek olan yarışın sponsorları arasında Yatırım Finansman da yer alıyor.  

 

100. Yıl Rallisi, 27-29 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek. Rallide, 27 Ekim Cuma günü 09.00-13.00 saatleri arasındaki deneme sürüşü gerçekleştirilecek. Rallinin start seremonisi ise aynı gün akşamı saat 18.00’de Bolu Valiliği önünde yapılacak. 28 Ekim Cumartesi 5 etabın geçileceği yarışa katılanlar, 29 Ekim Pazar günü de 4 etapta mücadele edecek.

 

Yatırım Finansman, Cumhuriyet’in 100. Yılına özel yapılan projenin sürekliliğini sağlamak amacıyla destek verirken, otomobil sporlarına olan katkılarını önümüzdeki dönemde devam ettirmeyi planlıyor.

 

Çocuklar için ortak proje yaptılar

 

Yatırım Finansman ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED), geçtiğimiz aylarda deprem bölgesindeki 11 ilde #HayataDeğerKatar sloganıyla Mobil Eğitim Simülatörü projesini gerçekleştirdi. 8 Mayıs tarihinden itibaren Kahramanmaraş, Osmaniye, Adana, Hatay, Gaziantep, Kilis, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Elâzığ illerini ziyaret eden simülatör, 11 ilde 19 farklı lokasyonda 5.000’den fazla çocukla buluştu. Depremin olumsuz psikolojik etkiler bıraktığı çocukların rehabilitasyon süreçlerine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen proje kapsamında toplam 4.100 kilometre yol kat edildi. İlk ve ortaokul seviyesindeki çocuklara 8.000’den fazla kitap, 3.000’den fazla oyuncak, balon, zeka oyunu ve kutu oyunu dağıtıldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu Haberi Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu